Zdrowe danie „z paczki”? A jednak się zdarza! Kotlety z buraka.

20190408_110319

Tempo życia czasami mnie przerasta. Nie poddaję się jednak i staram się jak najrzadziej używać sformułowania „nie mam czasu”. Odkąd mój synek niespełna 3-letni, gdy się go o coś zapytałam zaczął odpowiadać „nie mam czasu”, poważnie zastanowiłam się czy można w jakiś sposób okiełznać codzienny pośpiech?

Z racji moich zainteresowań i zawodu, rzadko pozwalam sobie na brak obiadu, czy korzystanie z gotowych produktów. Ale właściwie czemu nie? Wiadomo… Fast-food – niezdrowy, wysokokaloryczny, tłusty itd. Ale czy rzeczywiście wszystko, co „gotowe” jest niezdrowe? Naprawdę nie można sobie jakoś ułatwić życia i nieco zaoszczędzić czasu spędzanego w kuchni? Okazuje się, że poszukiwania nie są łatwe, ale skuteczne! Na rynku fit produktów coraz więcej zdrowych propozycji. Od niedawna sieć drogerii Rossmann rozszerzyła swoją ofertę działu „ze zdrową żywnością”. Zawsze przechodziłam obok tych produktów obojętnie, ale w końcu mój mąż sam kupił Kotlety z buraka, a ja nauczona, że jedzenia nie można wyrzucać postanowiłam je wypróbować. Skład rzeczywiście nie miał nic, do czego można by się przyczepić. Czas przygotowania faktycznie wynosił nieco ponad 15 minut, a smak naprawdę nie zdradzał nic podejrzanego.

Dlatego polecam Wam ten produkt z czystym sumieniem. Uważam, że warto czasami ułatwić sobie życie i skorzystać z coraz większej oferty dobrych, choć „gotowych do spożycia” produktów. Trzeba jednak być bardzo czujnym i zawsze czytać skład kupowanej żywności.

VEGE BURGER Soligrano

Wystarczy 15 minut do przygotowania:

1. Zawartość paczki wsypujecie do miski, zalewacie wodą, mieszacie dokładnie i zostawiacie na 15 minut, aż napęcznieje.

2. Formujecie kotlety i smażycie na patelni.

i do tego warzywa i obiad gotowy! Smacznego…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s